Stay Connected & Follow us

What are you looking for?

Simply enter your keyword and we will help you find what you need.
Referencje

Przeczytaj co mówią o mnie moi Klienci

Nie pamiętam, ile razy w życiu pytałam siebie: I co dalej? Którędy teraz(...) Kasia uświadomiła mi, że znacznie skuteczniejszą metodą jest wypowiedzenie myśli na głos(...). Wybory po prostu stały się łatwiejsze. Odważyłam się testować. Jakbym nagle uświadomiła sobie, że oprócz „właściwej” drogi nie istnieje wyłącznie przepaść. Obecnie rozwijam hobby, które towarzyszyło mi od lat, fotografuję. Czy stanie się tragedia, jeśli za jakiś czas po raz kolejny zmienię kurs? Zdecydowanie nie. I za tę wiedzę bardzo Ci Kasiu dziękuję. Od dawna nic nie dało mi większej chęci i odwagi do próbowania nowych rzeczy niż nasze spotkania.

Zofia Knittel

trenerka pilates i therapy fitness, dawniej dziennikarka

Spotkania z Kasią były dla mnie mocno inspirujące i zawsze wychodziłam z nich z pozytywnym nastawieniem. Już po pierwszej sesji zauważyłam efekty i zmiany, które zaczęły dziać się we mnie. Myślę, że coaching bardzo mi pomógł zrozumieć swoje lęki i problemy a Kasia pokazała jak można sobie z nimi poradzić. Z czystym sumieniem mogę polecić Kasię jako skutecznego coacha.

Magda

aktualnie mama na urlopie wychowawczym

Dzięki pracy z Katarzyną mam większą wiedzę na temat swojej osoby. Jestem bardziej świadoma swoich mocnych stron, wiem na czym powinnam się skupić w przyszłości. Jestem bardziej otwarta na to, co się wokół mnie dzieje. Katarzyna to profesjonalistka, postępowała zgodnie z zasadami, które przekazała mi już na pierwszym spotkaniu. Świetnie sprawdziła się w roli Coacha. Była bardzo zaangażowana w to, by mi pomóc nie tylko podczas sesji, ale i pomiędzy nimi. Odpowiadała na moje wątpliwości i dopasowywała grafik spotkań, tak by wspierać mnie w realizacji celów w tempie narzuconym przeze mnie. Pomagała, wspierała i pozwalała mi na samodzielne odnalezienie odpowiedzi na pytania, jakie stawiałam sobie podczas sesji. Katarzyna jest pasjonatką z ogromną wiedzą - to Jej największy atut.

Patrycja Burglin-Surowiecka

Dzięki pracy z Kasią udało mi się uporządkować swoje podejście do kilku tematów, z którymi walczyłam od dłuższego czasu. Kasia w kontakcie jest bezpośrednia i nie wytwarza sztucznych barier- można w jej towarzystwie zacząć "być sobą". Ma duże wyczucie taktu, kapitalnie naprowadza na "słuszne" tory myślenia. Dzięki spotkaniom z nią udało mi się poukładać sobie pewne rzeczy na nowo i zacząć konkretnie działać.

Aleksandra

Mama, Początkujący przedsiębiorca

Spotkania pomogły mi odnaleźć samą siebie i podążać za własnymi potrzebami. Poznałam mechanizmy, dzięki którym łatwiej jest mi uspokoić się w sytuacjach stresujących. Dzięki pracy z Kasią poczułam się bardziej wartościową osobą, świadomą, że wszystko co dzieje się w moim życiu, zależy ode mnie.

Renata

Księgowa, Mama

Kasia pomogła mi zrozumieć, że cel zwiększenia sprzedaży i wzmocnienia zespołu w firmie, jest osiągalny i teraz po prostu go realizuję. Mam poczucie, że robię wszystko, co w mojej mocy, aby to się udało.

Jacek

Vice Prezes Zarządu NetInteractive Sp. z o.o.

Kasia, w roli coacha to osoba świetnie równoważąca nastawienie na rezultat z budowaniem autentycznej i opartej na zaufaniu relacji, dzięki czemu mogłem efektywnie przepracować swoje cele osobiste na najbliższe lata. Sposób prowadzenia sesji, wykorzystane narzędzia, zadania bardzo pomogły mi w przejściu od moich wartości, przez cele do konkretnych działań, których efekty już doświadczam.

Mateusz Romiszewski

Dyrektor ds. Zarządzania Wiedzą

Podczas spotkań z Kasią utwierdziłam się w przekonaniu, że jestem kreatywną i odpowiedzialną osobą z profesjonalnym podejściem do wykonywanych zadań, dlatego nie powinnam się obawiać powrotu do pracy. Dzięki tym spotkaniom uświadomiłam sobie także, że jestem dobrą mamą, która ma odpowiednio ustawione priorytety w życiu. Bardzo mnie to podbudowało i pozytywnie wpłynęło na moją samoocenę.

Kasia

Mama wracająca do pracy po urlopie macierzyńskim

Dzięki naszym spotkaniom uwierzyłam w siebie i swoje możliwości. To dzięki temu postanowiłam zmienić coś w swoim życiu. Do większych zmian zaliczyć mogę np. zmianę miejsca pracy, pracodawcę (i dobrze mi z tym, bo uwierzyłam, że krok w przód nigdy nie jest krokiem w tył), kolejnym dużym krokiem jest zapisanie się na naukę języka angielskiego, by znów nauczyć się go, tym razem tak, by nauka nie poszła w niepamięć powodowana brakiem praktyki

Ala

aktywna zawodowo mama

Dzięki pracy z Kasią zaczęłam inaczej siebie postrzegać. Nie patrzę na siebie tak surowym okiem jak wcześniej. Wiem również, że mam prawo mieć inne zdanie, zaczęłam dostrzegać w sobie talenty i wartości.

Ania

Dzięki pracy z Kasią "odkurzyłam" swój potencjał, który pod wpływem prozy życia codziennego bardzo przygasł. Spotkania z Kasią pozwoliły mi przetrwać kryzys zawodowy, podniosły moje poczucie wartości, które zostało nadszarpnięte sytuacją w pracy. Spotkania z Katarzyną zainspirowały mnie do konkretnych działań np. całkowicie nowe cv. Dodały mi skrzydeł. Uwierzyłam, że moją siłą są wartości i że takie osoby jak ja zostaną w końcu dostrzeżone. Życie pokazało, że Kasia miała rację. Pokazała mi narzędzia, za pomocą których mogę rozwijać moją karierę, zainspirowała mnie do poznania ciekawych ludzi oraz miejsc. Dzięki niej obudziłam na nowo swój potencjał działacza i społecznika. Nie było rewolucji ale jest ewolucja, która zmierza we właściwym dla mnie kierunku. Moje decyzje nie są przypadkowe ale podejmowane świadomie, w oparciu o to co wypracowałam z Kasią podczas spotkań.

Asia

Miałam już w swoim życiu przyjemność doświadczyć coachingu. Natomiast dopiero przy Kasi utwierdziłam się w przekonaniu, że coaching jest narzędziem które potrafi zmienić życie na lepsze ale tylko w rękach odpowiedniego Coacha - jak właśnie Kasia:) Cały proces coachingowy uważam za bardzo udany, po każdej sesji dowiadywałam się o sobie czegoś nowego, znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Wiem już czego potrzebuję w tym momencie swojego życia i śmiało mogę powiedzieć, że odkryłam to dzięki Kasi. Jeśli postawię sobie kolejne wyzwania nad którymi będę chciała popracować wiem, że udam się z tym tylko do niej. Kasiu, dziękuje Ci za zmiany, które się we mnie zadziały 🙂

Ania

Specjalista ds. rekrutacji